Onze webshop maakt gebruik van cookies om een betere gebruikerservaring te bieden. Wij raden u aan om het gebruik ervan te accepteren. 

Bouché Père & Fils Expertise 7
  • Bouché Père & Fils Expertise 7

Champagne Expertise 7

Bouché Père & Fils

Review (0)
€ 37,50
Incl. BTW
Op voorraad

Deze nieuwe topcuvée van Bouché wordt gemaakt met hoofdzakelijk Pinot Meunier (75%), is extra brut en heeft een flesrijping van 7 jaar. Aroma's van gekonfijt fruit, bloemen en subtiele abrikozenaroma's gecombineerd met een fijne mousse. 30% van de champagne krijgt houtlagering mee, voor extra complexiteit. 


Bruisend & Fris
Pinot Meunier, Chardonnay

Aantal :
  • 100% Beveiligde betaling
  • Levering binnen de 3 werkdagen

Algemeen
Al vier generaties lang bestaat het familiebedrijf van Bouché, dat vandaag de dag is uitgegroeid tot een mooi statig champagnehuis in Epernay. Bouché produceert gemiddeld 200.000 flessen per jaar.

De champagne van Bouché Père & Fils vindt zijn oorsprong bij Abel Bouché in 1920. In die periode had de familie zo’n 2,5 hectare direct achter het huis gelegen. De zoon van de oude Bouché heeft het merk in snel tempo uitgebouwd in de periode na 1945.

Tegenwoordig worden er druiven verbouwd op 30 hectare grond, voornamelijk de Chardonnay druif, waarbij een aantal hectare zelfs het predicaat premier cru mogen voeren. Het huis beschikt over eigen champagnekelders die wel 10 meter diep onder het huis liggen. Alle champagnes van Bouché Père & Fils hebben minimaal drie jaar gerijpt op fles voordat zij worden verkocht.

Vandaag de dag heeft Nicolas Bouché met zijn energieke kijk op champagne zaken de leiding over het statige champagne huis.

Deze champagne behaalde in de “Guide de hachette des vins 2014” een
zéér hoge score van 2 sterren!

 

Degustatie
Een mooie goudgele kleur, met fijne bubbels en een langdurige schuimlaag. Zeer fris in de mond met een citroenachtige start, gevolgd door smaken van gedroogd fruit en praliné. Blijft lang en goed gebalanceerd in de mond.

 

Vinificatie
De druiven zijn hand geplukt en voorzichtig geperst. Bij de assemblage zorgt de reserve wijn (20%) voor een volle body. Deze champagne rijpt één jaar in de cuve en drie jaar in de fles om zijn volledige maturiteit te geven.

 

Druivenras
35% Chardonnay, 35% Pinot Noir en 30% Pinot Meunier.

 

Serveren
Champagne is en blijft het beste apéritief. Ook lekker bij lichte visgerechten.

57 Items

Land
Frankrijk
Appelatie
Champagne
Druif
Pinot Meunier, Chardonnay
Sluiting
Kurk
Schenktemperatuur
Inhoud
75 cl
Smaakprofiel
Bruisend & Fris

Help onze klanten kiezen door als eerste een review te schrijven!

Review schrijven
Champagne Expertise 7

Klanten die dit product gekocht hebben, hebben ook deze producten gekocht:

16 andere producten in dezelfde category:

Bouché Père & Fils Expertise 7

Champagne Expertise 7

€ 37,50
Incl. BTW